Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.

Meest bekeken
amerikaansesmient06kl.jpg
Amerikaanse Smient632 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 3-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
bijeneter04kl.jpg
Bijeneter631 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
zeearend03kl.jpg
Zeearend630 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 09-09-2003
E-Mail Fotograaf: Theo Bakker theojbakker@hetnet.nl
barmsijs05kl.jpg
Barmsijs628 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 13-11-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
bladkoning03kl.jpg
Bladkoning627 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Dorp
Datum: 8-10-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
krekelzanger04.mp3
Krekelzanger627 x bekekenPlaats: Groningen - Beijumerbos
Datum: 03-07-2011
E-Mail Recordist: Rik winters groenebijeneter@home.nl
matkop01.mp3
Matkop624 x bekekenPlaats:Noordlaarderbos
Datum: 18-1-2003
E-Mail Recordist: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
amerikaansesmient01.jpg
Amerikaanse Smient624 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 26-02-1997
E-Mail Fotograaf: Eric Koops eric.koops@hotmail.com
afrikaansevink05kl.jpg
Afrikaanse Vink623 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
hybride15kl.jpg
Hybride welke?620 x bekekenPlaats: Denemarken (Slochteren)
Datum: 22-11-2007
Hybride Sneeuwgans/Indische Gans/????
E-Mail Fotograaf: Andre Sikkema anbab@home.nl
2 commentaren
orpheusspotvogel01.mp3
Orpheusspotvogel619 x bekekenPlaats: Ter Apeler Vloeivelden
Datum: 20-05-2004
zingend mannetje met op de achtergrondo.a. Tjiftjaf en Boompieper.
E-Mail Recordist: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
siberischetjiftjaf03.jpg
Siberische Tjiftjaf619 x bekekenPlaats: Hoogkerk - Ruskenveen
Datum: 06-01-2003
Fotograaf: Huub Lanters
2 commentaren
steppehoen02kl.jpg
Steppehoen618 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: tijdens invasiejaar 1888!
uit de oude doos: geschoten tijdens invasiejaar 1888! met Wintertaling ter indicatie van de grootte.
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
alk01kl.jpg
Alk617 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 17-12-2005
Olie Slachtoffer
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
1 commentaren
siberischetjiftjaf02.mp3
Siberische Tjiftjaf615 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Jachthaven
Datum: 16-11-2003
Roep, 2 vogels zijn waargenomen
E-Mail Recordist: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
fuut20.jpg
Fuut614 x bekekenPlaats: Hoornse Dijk
Datum: 17-12-2006
broedend op nest
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
grotekarekiet01.mp3
Grote Karekiet610 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Kollumerwaard
Datum: 09-05-2004
E-Mail Recordist: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
kuifaalscholver06.jpg
Kuifaalscholver609 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum 21-01-2006
1e jaars vogel dood gevonden op de West pier
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
aalscholver06.jpg
Aalscholver604 x bekekenPlaats: Groningen - Zilvermeer
Datum: 23-02-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
scholekster05kl.jpg
Scholekster604 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 30-04-2004
Albino
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
1 commentaren
17499 bestanden op 875 pagina(s) 12