Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.

Meest bekeken
appelvink07kl.jpg
Appelvink567 x bekekenPlaats: Stadkanaal - Centrum
Datum: 27-11-2005
E-Mail Fotograaf: Wim Bergman wimmie@hopper.demon.nl
Website: Vogelwerkgroep De Hop Westerwolde
ijsvogel07.jpg
IJsvogel566 x bekekenPlaats: Drentse Aa bij Oudemolen
Datum: 12-08-2002
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
2 commentaren
amerikaansezilvermeeuw02kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw565 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
zeearend01.jpg
Zeearend564 x bekekenPlaats: Rottumeroog
Datum: 30-08-2001
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
kwartelkoning02.mp3
Kwartelkoning564 x bekekenPlaats: Barlagenpolder, 't Waar
Datum: 08-05-2012
korte roep
E-Mail Recordist: Leon Luijten L.Luijten@staatsbosbeheer.nl
1 commentaren
ortolaan05kl.jpg
Ortolaan563 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Expozee
Datum: 10-05-2003
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
fuut18.jpg
Fuut561 x bekekenPlaats: Hoornse Dijk
Datum: 17-12-2006
nest met 2 eieren, de eerste lag er op 15-12 in.
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
ijsvogel11kl.jpg
IJsvogel560 x bekekenPlaats: Baggerputten - Slochteren
Datum: 01-09-2002
E-Mail Fotograaf: Rinus Dillerop cuculus@home.nl
1 commentaren
braamsluiper01.wmv
Braamsluiper559 x bekekenPlaats: Ten Post
Datum: 31-05-2005
E-Mail Filmer: Alex Nijborg a.nijborg@hetnet.nl
4 commentaren
haakbek32kl.jpg
Haakbek558 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 18-11-2004
E-Mail Fotograaf: Martijn Hammers hammers@gmx.net
blauwborst07.jpg
Blauwborst555 x bekekenPlaats: Lauwersmeer
Datum: 04-06-2004
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
hybride14kl.jpg
Smient x Amerikaanse Smient554 x bekekenPlaats: Friesche Veen
Datum: 30-10-2007
E-Mail Recordist: Sieds Rienks sgrienks@home.nl
1 commentaren
iberischetjiftjaf03.mp3
Iberische Tjiftjaf553 x bekekenPlaats:Groningen - Vinkhuizen
Datum: 18-5-2004
Zang, met verder ook op de achtergrond ondermeer Houtduif, Winterkoning, Kauw, Merel en Meerkoet.
E-Mail Recordist: Albert Hidding alberthidding@home.nl
pestvogel01.mp3
Pestvogel552 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog - Dorp
Datum: 31-10-2004
E-Mail Recordist: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
amerikaansezilvermeeuw07kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw552 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
is iets van de ondervleugelkleur/-tekening te zien
E-Mail Fotograaf: Enno Ebels ebels@wxs.nl
sneeuwgans04.jpg
Sneeuwgans551 x bekekenPlaats: Glimmermade
Datum: 09-05-2004
Hybride Sneeuwgans x Grauwe Gans
E-Mail Fotograaf: Eelke Schoppers eelke.schoppers@planet.nl
Website: Natuurfoto Eelke Schoppers
amerikaansezilvermeeuw08kl.jpg
Amerikaanse Zilvermeeuw551 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 7-1-2006
mogelijk deze soort?
E-Mail Fotograaf: Enno Ebels ebels@wxs.nl
buizerd03.jpg
Buizerd549 x bekekenPlaats: Eemshaven - Oost
Datum: 04-08-2001
juveniel
Fotograaf: Huub Lanters
afrikaansevink02kl.jpg
Afrikaanse Vink549 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
tjiftjaf02.mp3
Tjiftjaf548 x bekekenPlaats: Groningen - Noorderplantsoen
Datum: 28-06-2003
Roep
E-Mail Recordist: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
17492 bestanden op 875 pagina(s) 15