Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
zeearend02kl.jpg
Zeearend697 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 09-09-2003
E-Mail Fotograaf: Theo Bakker theojbakker@hetnet.nl
2 commentaren
korhoen03kl.jpg
Korhoen696 x bekekenPlaats: Fochtelooërveen
Datum: tussen de jaren 1960 en 1970
Korhaan koerend in typische laagstand met uitstaande vleugels.
uit de oude doos
E-Mail Fotograaf: Guido Meeuwissen meeuwissenbuis@wanadoo.nl
4 commentaren
haakbek15.jpg
Haakbek694 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
1 commentaren
amerikaansesmient01.jpg
Amerikaanse Smient690 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Vlinderbalg
Datum: 26-02-1997
E-Mail Fotograaf: Eric Koops eric.koops@hotmail.com
barmsijs04kl.jpg
Barmsijs688 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 13-11-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
haakbek49kl.jpg
Haakbek685 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 21-11-2004
Zelfs de ligfietsclub kwam zondag helaas tevergeefs kijken.
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
amerikaansewintertaling01kl.jpg
Amerikaanse Wintertaling681 x bekekenPlaats: Delfzijl
Datum: 06-06-2004
man
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
amerikaansesmient06kl.jpg
Amerikaanse Smient675 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 3-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
barmsijs06kl.jpg
Barmsijs675 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 15-11-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
chileensesmient01kl.jpg
Chileense Smient674 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 20-05-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
barmsijs03kl.jpg
Barmsijs674 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 13-11-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
afrikaansevink05kl.jpg
Afrikaanse Vink667 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
alk01kl.jpg
Alk665 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum: 17-12-2005
Olie Slachtoffer
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
1 commentaren
barmsijs08kl.jpg
Barmsijs664 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 27-11-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
bijeneter04kl.jpg
Bijeneter662 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Marnewaard
Datum: 11-08-2002
E-Mail Fotograaf: Willem Hartholt wrhartholt@telfort.nl
Website: Willem Hartholts Vogelkieken
steppehoen02kl.jpg
Steppehoen662 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: tijdens invasiejaar 1888!
uit de oude doos: geschoten tijdens invasiejaar 1888! met Wintertaling ter indicatie van de grootte.
E-Mail Fotograaf: Dusan Brinkhuizen d.m.brinkhuizen@gmail.com
aalscholver06.jpg
Aalscholver661 x bekekenPlaats: Groningen - Zilvermeer
Datum: 23-02-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
zeearend03kl.jpg
Zeearend660 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Ezumakeeg
Datum: 09-09-2003
E-Mail Fotograaf: Theo Bakker theojbakker@hetnet.nl
bladkoning03kl.jpg
Bladkoning658 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Dorp
Datum: 8-10-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
barmsijs05kl.jpg
Barmsijs657 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 13-11-2005
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
16792 bestanden op 840 pagina(s) 6