Avifauna Groningen Media Galerij

Foto's, Geluiden en Video's gemaakt in Groningen of aangrenzend of overlappend gebied! Met enkele uitzonderingen.


Meest bekeken - Foto's
aalscholver06.jpg
Aalscholver631 x bekekenPlaats: Groningen - Zilvermeer
Datum: 23-02-2003
E-Mail Fotograaf: Arjen Komdeur akomdeur@hon.nl
kuifaalscholver06.jpg
Kuifaalscholver630 x bekekenPlaats: Eemshaven - West
Datum 21-01-2006
1e jaars vogel dood gevonden op de West pier
E-Mail Fotograaf: Marnix Jonker marnixjonker@hotmail.com
Website: Fotosite van Marnix Jonker
scholekster05kl.jpg
Scholekster626 x bekekenPlaats: Schiermonnikoog
Datum: 30-04-2004
Albino
E-Mail Fotograaf: Rene Oosterhuis reneoosterhuis@hetnet.nl
1 commentaren
fuut20.jpg
Fuut626 x bekekenPlaats: Hoornse Dijk
Datum: 17-12-2006
broedend op nest
E-Mail Fotograaf: Sibbie Haak sibbie@bicat.com
siberischetjiftjaf03.jpg
Siberische Tjiftjaf625 x bekekenPlaats: Hoogkerk - Ruskenveen
Datum: 06-01-2003
Fotograaf: Huub Lanters
2 commentaren
amerikaansesmient09kl.jpg
Amerikaanse Smient625 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 1-12-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
draaihals22kl.jpg
Draaihals620 x bekekenPlaats: Plaats: Eemshaven - Oost, ringplek
Datum: 13-05-2007
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
scholekster52kl.jpg
Scholekster610 x bekekenPlaats: Eemshaven - West - Rommelhoek
Datum: 10-05-2008
Leucistisch
E-Mail Fotograaf: Anne Zwart a.h.zwart@home.nl
haakbek43kl.jpg
Haakbek605 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 19-11-2004
Deze foto's zijn op de herontdekte plek aan de Sijgersmaheerd
E-Mail Fotograaf: Henk de Lange hdelange@avifaunagroningen.nl
Website: http://www.avifaunagroningen.nl
amerikaansesmient05kl.jpg
Amerikaanse Smient605 x bekekenPlaats: Gaarkeuken
Datum: 3-04-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
blauwereiger22kl.jpg
Blauwe Reiger604 x bekekenPlaats: Veenhuizerstukken
Datum: 21-3-2005
Serie van 8 foto's waarbij een Snoek van een halve meter naar binnen wordt gewerkt! 3/8: even goed legge
E-Mail Fotograaf: Nico de Vries dehop@wanadoo.nl
appelvink08kl.jpg
Appelvink604 x bekekenPlaats: Lauwersoog - Robbenoort
Datum: 4-12-2005
E-Mail Fotograaf: Martijn Bot m.bot@noorderpoort.nl
Website: Fotosite van Martijn Bot
baardman02.jpg
Baardman603 x bekekenPlaats: Lauwersmeer - Roodkeelplasje
Datum: 19-07-2003
E-Mail Fotograaf: Reint Jakob Schut reint.schut@home.nl
Website: Natuurfotosite van Reint Jakob Schut
afrikaansevink04kl.jpg
Afrikaanse Vink603 x bekekenPlaats: Haren
Datum: 10-12-2003
E-Mail Fotograaf: Dirk Vogt d.vogt@zonnet.nl
haakbek17.jpg
Haakbek599 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
barmsijs11kl.jpg
Barmsijs599 x bekekenPlaats: Nuis
Datum: 20-03-2006
E-Mail Fotograaf: Henk Dikkers henkdikkers@planet.nl
hybride08kl2.jpg
Brandgans - hybride599 x bekekenPlaats: Dokkumer Nieuwe Zijlen
Datum: 23-01-2007
Hybride met kenmerken van vooral brandgans (o.a. verdeling wit op kop); zag er uit als nogal donkere/grauwgekleurde brandgans, maar poten licht van kleur (enigzins gelig)
E-Mail Fotograaf: Rob Koelman rkoelman@xs4all.nl
1 commentaren
baardman01.jpg
Baardman595 x bekekenPlaats: Eemshaven
Datum: voorjaar 2000
gevangen en geringd.
E-Mail Fotograaf: Lex Tervelde wil-lex@home.nl
siberischetjiftjaf02.jpg
Siberische Tjiftjaf594 x bekekenPlaats: Hoogkerk - Ruskenveen
Datum: 06-01-2003
Fotograaf: Huub Lanters
3 commentaren
haakbek13.jpg
Haakbek592 x bekekenPlaats: Groningen - Beijum
Datum: 17-11-2004
E-Mail Fotograaf: Patrick Palmen patrickpalmen@planet.nl
16683 bestanden op 835 pagina(s) 7